Pojemniki do przewożenia jedzenia

Styl życia wymusza na nas pewne zwyczaje, jak choćby odżywianie się poza domem. Przeważnie nie mamy czasu ani ochoty na gotowanie i chętnie korzystamy z ofert punktów gastronomicznych.

W restauracji można zjeść obiad na miejscu albo zakupić dania, na które mamy ochotę i przetransportować je do domu. Przewiezienie ciepłego jedzenia ułatwi nam pojemnik termoizolacyjny.

Małe pojemniki termoizolacyjne

Małe termoboxy są dostępne we wszystkich punktach gastronomicznych, które umożliwiają zakup jedzenia na wynos. Materiał, z którego są one wykonane, to polistyren spienialny, standardowo w kolorze białym. Małe pojemniczki termiczne są zabezpieczane folią termokurczliwą lub posiadają pokrywki. Są to naczynia jednorazowego użytku.

Pojemnik termiczny na jedzenie jednorazowego użytku, jest dostępny w kilku wersjach. Może to być pojemniczek na zupę, pojemnik obiadowy gładki, podzielony na dwie lub trzy części, a także petite box, który jest lekki, higieniczny i posiada świetne właściwości termoizolacyjne. Świetnie zabezpiecza on produkty podczas magazynowania i transportu.

Duże termoboxy

Są to pojemniki, które posiadają podwójne ścianki i przystosowane są do mycia w zmywarce. Są one dość duże, posiadają w środku szufladki i półeczki, które umożliwiają przewożenia większych ilości jedzenia.

Profesjonalne termoboxy, jakie są używane przez punkty gastronomiczne i catering, umożliwiają przewożenia jedzenia w zakresie temperatur od -40 st.C do 100 st.C. Powinny one spełniać najwyższe standardy jakości.

Jeśli gastronomia stawia na jakość oferowanych przez siebie usług, to powinna postarać się o zakupienie właśnie takich dużych pojemników termoizolacyjnych – https://sklep.technica.pl/pojemniki-termoizolacyjne. Temperatura i konsystencja zamówionych potraw jest to bardzo istotny element. Jedzenie, które jest zimne, a powinno być ciepłe, nikomu nie będzie smakowało.

You May Also Like