Ekspozytory na ciasta- niech ślinka cieknie!

Prowadząc restaurację, kawiarnię czy cukiernię, należy zadbać o prawidłową ekspozycję proponowanych dań i produktów. Zwiększając ich widoczność, można istotnie wpłynąć na sprzedaż, ale jednocześnie zadbać o estetyczny wygląd wnętrza. Idealnym do tego narzędziem są ekspozytory, które prezentują się niezwykle stylowo, ale przy tym są bardzo praktyczne w codziennej pracy lokali gastronomicznych. Zdecydowana większość ekspozytorów produkowana jest z tworzyw sztucznych, co ułatwia utrzymanie ich higieny i czystości. Natomiast podstawka ze stali nierdzewnej- stabilność. Stojak ekspozycyjny świetnie sprawdza  się jako wyposażenie gastronomii, jak również sklepów.

Ekspozytory – rodzaje

Ekspozytory

Dostępny jest szeroki wybór ekspozytorów, które pozwalają estetycznie i schludnie prezentować:

  • ciasta,
  • pieczywo,
  • kanapki,
  • cukierki, jak i inne produkty.

Zestaw do przystawek umożliwia rozdzielenie przekąsek na poszczególne rodzaje, kolory czy w inny, wybrany sposób. Praktyczne przegródki uniemożliwiają mieszanie się przystawek, gwarantując porządek. Pojemnik na ciasto dwupoziomowy pozwala nie tylko wygodnie przechowywać słodkie wypieki, ale również transportować je bez ryzyka uszkodzeń. Ciasta można podzielić rodzajami, umieszczając je na oddzielnych piętrach ekspozytora. Wreszcie ekspozytor na ciasto wykorzystywany głównie w kawiarniach czy cukierniach zapewnia idealne ułożenie ciast, przyciągając wzrok i uwagę klientów. Smacznie wyeksponowane wypieki zachęcają do zakupu i zasmakowania słodkiej przyjemności.

Ekspozytory – standardy gastronomii

Poza eksponowaniem ciast i innych wyrobów spożywczych ekspozytory z https://gastromocni.pl/ekspozytory powinny być łatwe w utrzymaniu czystości. W związku z tym wykonane są zwykle z plastiku, szkła lub stali nierdzewnej, które można szybko umyć i zdezynfekować, zapewniając higieniczne warunki przechowywania żywności.

You May Also Like