Termos Esbit – idealny na każdą wyprawę

Bez względu na to, czy planujemy stosunkowo krótkie podróże, czy dość wyczerpujące wycieczki, powinniśmy pamiętać o tym, aby zawsze mieć ze sobą coś do picia. Bez względu na to, czy jest to kawa, czy też izotonik, napój powinien być przechowywany w termosie, który nie tylko ochroni go przed przypadkowym wylaniem, ale również okaże się rozwiązaniem łatwym w transporcie.

Termosy Esbit – sprawdzona jakość prosto z Niemiec

Esvit to firma, która już od lat specjalizuje się w produkcji termosów, w których z powodzeniem można przechowywać nie tylko ciepłe i zimne napoje, ale również zupę. Tym, co wyróżnia ją na tle innych producentów jest przede wszystkim znakomity stosunek jakości do cieni. Nie jest to jednak jedyny argument przemawiający za tym, aby sięgnąć po jeden z wielu termosów planując pokonywanie kolejnych tras.

Tym, co zwraca uwagę na termosy oferowane przez Esbit, jest przede wszystkim ich różnorodność. Tylko od kupującego zależy więc to, czy zdecyduje się na poręczny termos Esbit o pojemności 350 ml, czy też postawi na rozwiązanie o pojemności 1 litra, w którym zmieszczą się napoje dla wszystkich uczestników wyprawy. Im termos jest większy, tym dłużej utrzymuje wysoką temperaturę płynów, choć dobrze jest też pamiętać o tym, że wraz z wielkością rośnie jego waga.

termos esbit

Czym się charakteryzują termosy Esbit?

Choć jego wielkość jest ważnym kryterium wyboru, z pewnością nie jest to jedyny czynnik, jaki należy brać pod uwagę sięgając po termos Esbit. Nie mniej ważne jest zabezpieczenie zamknięcia, warto więc podkreślić, że zdecydowana większość termosów tej marki jest wyposażona nie w jeden, ale w dwa korki. To korek zwykły jest tym, który zwraca na siebie uwagę w pierwszej kolejności. Warto jednak zwrócić uwagę także na obecność i szerokie zastosowanie korka automatycznego, który otwiera się i zamyka po naciśnięciu specjalnego przycisku. Kupując termosy dobrze też przeanalizować to, jak są wykonane. W przypadku modeli Esbit wysoko ceniona jest warstwa antypoślizgowa, którą są pokryte. Ułatwia ona transport termosu i zwiększa jego bezpieczeństwo.

You May Also Like